pexels-cottonbro-4123764 (1)
צוות האילתים

צוות האילתים

צוות האילתים מטיילים באילת במיוחד עבורכם בשביל להביא לכם את הדברים הטובים והמעניינים ביותר שיש לדעת על ישראל ועל אילת בעיקר

למה כדאי לרכוש מדפסות וציוד משרדי באילת?

להיות בעל עסק מצריך ראש גדול והרבה אחריות, כיוון שמדד ההצלחה של כל עסק נקבע בסופו של דבר על פי גובה ההכנסות שלו. לכן בעלי עסקים מחפשים תמיד אחר דרכים להוזיל עלויות על מנת להגדיל את רווחיות החברה, גם אם מדובר על רכישה של מדפסות, מכונות צילום, טונרים ועוד פריטים של ציוד משרדי. במקום להתמקח עם חנויות וספקים שונים על מחירי הציוד, אפשר פשוט לנסוע לאילת ולרכוש בה את כל מלאי הציוד הנחוץ לעסק.

שופינג באילת ללא מע"מ

אילת מוכרת כמובן כעיר הנופש של ישראל, ובנוסף גם כעיר היחידה בארץ בה ניתן לרכוש מוצרים שונים ללא מע"מ. הודות לחוק אזור סחר חופשי משנת 1985, כל מבקר שמגיע לאילת יכול ליהנות ממחירים אטרקטיביים וזולים יחסית לאזור מסחר אחרים בארץ, כיוון שסוחרים ובעלי עסקים בעיר לא גובים מע"מ על הפריטים אותם הם מוכרים.

חוק זה נחקק לטובת התושבים באילת, כיוון שהמיקום המרוחק בה העיר ממוקמת בהשוואה לאזורים אחרים בארץ עלול לפגוע בפיתוחה ושגשוגה של העיר. כך שבנוסף לשמש החמה, החופים המרווחים, הטיילת הצבעונית ואווירת החופש באוויר ימשיכו להגיע לעיר תיירים ומבקרים רבים כדי ליהנות גם מקניית מוצרים ללא מע"מ.

ערכו השוואות מחירים מראש

אם כך זוהי התשובה לשאלה למה כדאי לרכוש מדפסות וציוד משרדי באילת, אך לפני שאתם ממהרים לסגור מלון לכמה ימים ולארוז את בגד הים במזוודה – חשוב שתעשו שיעורי בית ותבצעו השוואות מחירים בין חנויות הציוד המשרדי הקיימות בעיר. בעזרת חיפוש מהיר באינטרנט תוכלו לבחור את החנויות הרלוונטיות המוכרות את הציוד המשרדי שאתם מחפשים, וכך תוכלו לראות את העלות של כל פריט ופריט ואיזו חנות מציעה אותם במחיר הזול ביותר (כמובן ללא מע"מ).

בחרו מדפסות וציוד משרדי שנחוצים לעסק

ציוד משרדי לעסק כולל קשת רחבה של מוצרים, החל מכלי כתיבה ועד מכונות צילום. נצלו את הפטור ממע"מ והעלויות הנמוכות יחסית של המוצרים השונים, ומקדו את קנייתכם דווקא בציוד גדול היקף כמו מדפסות, מכונות צילום סורקים ואף שולחנות וכסאות משרדיים כיוון שאלו פריטים שעלותם גבוהה יותר, ולכן הפטור ממע"מ יכול להוזיל אותם משמעותית.

העדיפו לבחור ציוד משרדי שנחוץ לעסק, ולא ציוד ופריטים שסתם יתספו מקום ויעלו אבק למרות המחיר האטרקטיבי שהחנות באילת מציעה לכם. לדוגמה אם העסק שלכם מתמחה בהוצאת משלוחים עד הבית, מדפסת מדבקות תהיה הבחירה הטובה ביותר לסוג הציוד שנית לרכוש באילת במחיר זול. לעומת זאת אם העסק שלכם הינה חנות פיזית המעניקה שירות פרונטלי ללקוחות, קופה רושמת או קורא מגנטי של כרטיסי אשראי יהיו הציוד היעיל והמשתלם.

וותרו על טיסה ורדו לאילת עם רכב גדול

לאחר שחסכתם הוצאות ורכשתם את הציוד המתאים לכם בעיר אילת, זכרו כי עליכם להוביל את הציוד שקניתם אל המקום בו העסק שלכם נמצא. כדי להמשיך ולחסוך בעלויות היכן שאפשר, ניתן לשנע את הציוד באופן עצמאי בעזרת רכב גדול מספיק וכך לחסוך בתשלום על מטען בטיסה. לכן מומלץ כי תוותרו על חווית הטיסה מהעיר (זו טיסה קצרה של שעה לכל היותר), ותהנו מנסיעה מעט ארוכה אך משתלמת אל העיר הדרומית וחזרה ממנה.

כדי שהנסיעה תעבור מהר ובשלום, כדאי לבקש מחבר, בן משפחה או קולגה מהעבודה שיצטרף אליכם לנסיעה. תוכלו לעשות מספר עצירות בדרך כדי לנוח ולהתרענן, וגם מוזיקה אהובה וקצבית יכולה לסייע להעברת הזמן בנסיעה.

שתפו בכל הכח!