צוות האילתים

צוות האילתים

צוות האילתים מטיילים באילת במיוחד עבורכם בשביל להביא לכם את הדברים הטובים והמעניינים ביותר שיש לדעת על ישראל ועל אילת בעיקר

המדריך לקניות באילת ללא מע"מ

אילת היא עיר בישראל שדורגה כמקום הטוב ביותר לביקור בעולם. יש בו הרבה דברים מהנים לעשות ולראות, וזה גם מקום מצוין לקניות זולות.

באילת תוכלו למצוא הכל ממזכרות ועד בגדים, תכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה ועוד. אבל לפני שאתם יוצאים למסע קניות, ודאו שאתם מכירים את הטיפים האלה למציאת וקניית פריטים זולים בעיר.

אילת היא עיר בישראל המספקת למטיילים שפע של אפשרויות קניות זולות. הדרך הטובה ביותר להפיק את המרב עבור הכסף שלך היא להתרחק מאזורי התיירות ולחפש חנויות ליד תחנת האוטובוס. חנויות ליד תחנת האוטובוס נפתחות בדרך כלל מאוחר ויש להן הרבה מבצעים מצוינים על ביגוד, מוצרי אלקטרוניקה וסחורות אחרות.

אילת היא עיר יפה עם הרבה מה לעשות ולראות. אבל, אם אתם מחפשים אפשרויות קניות זולות, יש כמה מקומות שתוכלו לבקר בהם.

באילת יש שפע של אפשרויות קניות זולות. אלה כוללים את השוק המקומי ואת שוקי הפשפשים ברחוב מחוץ לעיר. במרכז העיר אילת יש גם חנויות רבות שמוכרות בגדים ופריטים במחירים מוזלים.

אילת היא אחד היעדים הפופולריים בישראל בקרב תיירים. עם אטרקציות טבעיות ייחודיות, מגוון רחב של מסעדות ומלונות, הוא מציע למבקרים בו חוויה מדהימה בזמן שהם חוקרים את העיר היפה הזו בישראל.

על איזה מוצרים אין מע”מ באילת

אילת היא העיר היחידה בישראל ללא מע"מ. זהו יעד תיירותי פופולרי בקרב ישראלים ותיירים בינלאומיים המגיעים ליהנות מהטבע הייחודי של העיר ומהאקלים המדברי.

למרות שאין מע"מ באילת, יש לה מס של 4% על חדרי מלון ומסעדות מסוימות.

אילת היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים בישראל. יש בו אקלים מדברי שהופך אותו למקום אידיאלי לפעילויות חוצות כמו טיולים רגליים, רכיבה על אופניים, גלישה, סקי ועוד.

באזור אילת אין מע"מ. זהו אחד האזורים הבודדים בעולם שיש בו מע"מ אפס. אמנם אין לכך הסבר רשמי, אבל יש אומרים שזה נעשה כדי לעודד תיירות ומסחר באזור.

ראוי לציין שלמרות שאין שיעורי מע"מ, עדיין צריך לשלם מע"מ על רוב המוצרים שאתם קונים באילת.

זו שאלה שתיירים רבים שואלים את עצמם בביקורם בעיר אילת. התשובה היא שרק מוצרים מסוימים פטורים ממע"מ.

הפטור החשוב ביותר לתיירים הוא הפטור על סחורות שנרכשו בישראל והוצאו מהארץ. המשמעות היא שלכל מוצר שנרכש בישראל לא יהיה מע"מ לרבות מזון, שתייה, מזכרות ועוד.

האם קניית שעון יוקרה באילת פטורה ממע”מ

יש דעות שונות האם חל מע"מ או לא על רכישת שעוני יוקרה באילת.

רשות המסים בישראל קבעה כי לא חל מע"מ על רכישת שעון יוקרה באילת. לעומת זאת, חלק מהמומחים טוענים כי ללא קשר למקום רכישת השעון, יש להחיל מע"מ.

שעון יוקרתי כמו רולקס מוגדר כפריט שעולה יותר מ-3000 שקלים וניתן לקנות אותו בישראל.

השאלה האם קניית שעון יוקרה באילת פטורה ממע"מ או לא נדונה כבר שנים. הכל התחיל במאמר שפרסם אתר החדשות הישראלי "ידיעות אחרונות" ב-2014, שטען כי התשובה לשאלה היא חיובית. לאחר מכן, הגיעו מאמרים רבים נוספים וכל אחד דנה בדעה שלו בעניין.

התשובה היא לא. חוק המע"מ בישראל אינו פוטר שעוני יוקרה ממע"מ.

שתפו בכל הכח!